Stiahnite si program na našu vzdialenú online pomoc viac info tu 

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
 

Neviete otvoriť dokument? Nechajte si poslať iný formát!

 

Možno sa vám už niekoľkokrát stalo, že si váš počítač nedokázal poradiť so súborom s netradičnou koncovkou aj napriek tomu, že iní problém riešiť nemuseli. Ak stojíte pred otázkou, ako čo najrýchlejšie otvoriť súbor s koncovkou ODT, ODS, PAGES, PUB či ktoroukoľvek inou, požiadajte o pomoc službu Zamzar.

Stačí iba, ak dokument odošlete e-mailom prevádzkovateľom atoledo.com služby a obratom vám robot prepošle dokument vo formáte, ktorý na svojom počítači, mobile či smartfóne bez problémov otvoríte. V e-mailovej adrese si sami určíte, ktorý formát je pre vás ten najvhodnejší. Skúste Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , xls@zamzar@com či s ktoroukoľvek inou koncovkou, s ktorou denne pracujete.

Služba je dostupná bezplatne pre dokumenty s veľkosťou do jedného megabajtu. Myslite však na to, že každý súbor, ktorý opustí váš počítač môže narušiť vaše súkromie. Služba ponúka aj webové rozhranie http://www.zamzar.com/, kde možno bezplatne meniť formát dokumentov do veľkosti 100 megabajtov.