mimo.sk - kompletné riešenie problémov IT sveta...

 

mimo.sk pre Vás, našich vážených zákazníkov zabezpečuje nasledovné služby:

 

24 hodinový servis, 7 dní v týždni

Vzdialenú online podporu

Webdesing a webhosting podľa vašich predstáv

Sieťové a internetové pripojenie - návrh aj realizácia

Odvírenie, bezpečnosť  počítačov a poradenstvo v oblasti zabezpečenia informačných systémov

Zálohovanie a obnova dôležitých osobných, ale aj podnikových dát, kryptovanie a archivácia

 

Našim cieľom je splniť maximálne požiadavy našich zákazníkov v oblasti IT sveta, ktorá je komplikovaná a čoraz menej prehľadná. Poradíme Vám vybrať si čo najlešpšiu cestu ako spravovať, či už Váš domáci počítač, alebo nastavíme komplexne správu vášho IT sektora. Pomôžeme Vám odstrániť problémy s PC, audio-video technikou, mobilnými zariadeniami a podobe, prípadne Vám nastavíme procesy tak, aby ste problémom spojených s počítačovou technikou, sieťovými komponentami , pripojením v maximálnej miere predišli.

Zverte nám svoj domáci počítač alebo firemné informačné zariadnia  a vyhnite sa tzv. "odborníkom", ktorí Vás môžu v konečnom dôsledku stáť veľa penazí a času. Naše skúsenosti z oblasti výpočtovej techniky, správy rôznych informačných a komunikačných systémov a tiež nastavovania vnútropodnikových IT procesov, Vám pomôžu ušetriť peniaze a ušetria Vám starosti.

Pomôžeme Vám sa zvideľniť na v súčastnosti najflexibilnejšom médiu, na internete, prostredníctvom vašej či už osobnej, alebo firemenj webstránke. Webdizajn, webstránku a registráciu domény podľa vašej predstavy  zrealizujeme profesionálne a neohrozí to Váš rozpočet.

Pracujete s dátami, o ktoré nemôžete prísť, prípadne tak uvádza zákon? Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme so zálohou, archiváciou ako aj zašifrovaním (zakryptovaním) týchto dát. Bezpečnosť informačných technológií je mnohokrát zanedbanou oblasťou dnešného IT sveta, a my Vám vieme poskytnúť rýchlu a efektívnu pomoc aj v tejto situácii a pomôžeme Vám zaistiť bezpečné PC a celé IT prostredie.

Ste bezradní pri používaní určitého softvéru alebo hardvéru? Aj tu Vám vieme pomôcť! Stačí nás kontaktovať a my Vás zaškolíme v používaní daného produktu.

 

 

mimo.sk pôsobí hlavne v týchto mestách a obciach:

Sereď, Trnava, Galanta, Šala a všetkých priľahlých obciach

 

Vieme Vám poskytnúť outsourcing IT služieb pre Vašu firmu, ušetríte tak peniaze a nemusíte platiť viacerých technikov, ale všetko necháte na nás.

Ak máte záujem kontaktujte nás, alebo si prezrite našu ponuku pre firmy a my pre Vás zabezpečíme plne transparentné služby pokrývajúce všetky oblasti výpočtovej techniky.

 

Kontaktné informácie:

Servis PC, Antivírová ochrana, Záloha dát a podobne:

0918 561 012

Webdizajn a webhosting, návrh a realizácia sieťového riešenia a podobne:

0918 561 012

Email:

info@mimo.sk