Služby

 

24/7 Home servis a oprava

Servis PC Oprava PC

Našim zákazníkom poskytujeme rýchlu a profesionálnu pomoc, dokonca aj priamo u vás doma!

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkovi pomoc, vo chvíli keď jeho možnosti pri odstránení problému sú pri konci. Preto zverte vaše PC, notebook, audio/video techniku, prípadne mobilné zariadenie a sieťové komponenty do rúk našim skúseným technikom a pridídete tak prípadnému daľšiemu poškodeniu, ktoré je tak častá v Informačných technológiách. Neodborný zásah často končí stratou dôležitých dát a býva zavinené pseudoodborníkmi v tejto oblasti.

Po vzájomnej dohode a popise problému náš technik príde priamo k Vám a buď odstráni problém priamo na mieste, alebo dohodne s Vami daľší postup.

Kontaktujte nás na čísle 0918 561 012 alebo pomocou kontaktného formuláru v sekcii Kontakt.  

 

 

 

 

 

Online Podpora

 

S cieľom poskytnúť čo najlepšie a najefektívnejšie naše služby predstavujeme Vám možnosť využiť pomoc pomocou tzv. vzidalenej obrazovky.

Táto moderná technológia umožní nášmu technikovi sa na diaľku cez internet pripojiť na váš očítač a odstráni problém bez nutnosti výjazdu a vy sedíte vpohodlí vášho domova.

Ako postupovať?  

 

Kliknite na nasledujúci odkaz a aicky sa začne sťahovať súbor "online podpora"

Otvorte stiahnutý súbor Online_pomoc.exe

Zavolajte nám 0918 561 012

Po spustení programu, nadiktujte technikovi Vaše ID a Heslo

Online Pomoc

Po pripojení počítača, môžete sledovať prácu technika na Vašej obrazovke

Služba je zdarma a je dostupná iba pre zákazníkov, ktorí majú zmluvný servis !

 

 

 

 

 

Webdesign & Webhosting

Výhodný webdizajn a webhosting

Našim zákazníkom ponúkame možnosť vyvorenia ich webového priestoru, ktorý je v dnešnom svete nutnosť či už chcete prezentovať vašu činnosť ako fyzická osoba, alebo spoločnosť.

Po vzájomnej konzultácii za Vás vybavíme registráciu požadovanej domény, webhosting a nakoniec webdizajn podľa Vašich predstáv.

Náš systém zahŕňa všetky súčasné možnosti využitia webstránky, takže z jednoduchého portfólia máte na druhý deň plnohodnotý webový obchod.

Celkový dizajn zladíme graficky s vašim firemným logom či vašimi osobnými preferenciami a to rýchlo a profesionálne.

 

Prezrite si naše práce:

 

 

web1 web2 web3
www.ubytbach.sk www.intergranit.sk www.simunek.info
web4 web5 web6
www.dociela.sk www.salonpanda.sk www.forgy.eu
web7 web8 web9
www.stavodoprava.eu www.pizzeria-luky.sk www.pomocnicek.sk
web10  web11  fasadneobklady
www.andycars.sk  www.neurino.sk  www.fasadneobklady.sk

 

 

Sieťové riešenia

Sieť, Ethernet, LAN, WAN, internet

V portfóliu našich služieb pre našich zákazníkov, či sa už jedná o domáceho užívateľa, alebo firmu ponúkame aj kompletné riešenie sieťového prepojenia jednotlivých komponentov.

Naša práca zahŕňa návrh, nákup potrebných zariadení  až  po samotnú realizáciu a následnú projektovú dokumentáciu LAN, WAN či pripojenia k internetu.

Náše hlboké znalosti v danej oblasti Vám pomôžu odstrániť rôzne úskalia v komunikácii, zapojenia počítačovej siete a ušetria Vám tak prostriedky a hlavne čas rôznymi odstávkami a potrebnými zásahmi.

 

 

 

 

 

Odvírenie počítača a bezpečnosť

Antivirus, Odvírenie PC, Bezpečnosť, Antispyware

Dnešná online doba prináša veľké nebezpečnstvo v podobe škodlivého softvéru a rôznych vírusov, spyware, malware, ktoré v najhoršom prípade môžu  zničiť, odcudziť, alebo zneužiť Vaše citlivé osobné údaje.

Ak máte podozrenie, že sa Váš počítač správa neštandardne, spomalene, Váš webový prehliadač mení domovskú stránku, môžete už byť obeťou takéhoto škodlivého softvéru, preto by ste sa mali čo najskôr obrátiť na odbornú pomoc, ktorú Vám rýchlo poskytneme.

Nielenže Váš počítač odvírime, ale aj zabezpečíme a poskytneme poradenstvo v tejto oblasti.

 

 

 

 

Zálohovanie a obnova dát

 Záloha, Obnova, Disaster recovery, Backup, Restore

Oblasť výpočtovej techniky, ktorá je často veľmi podceňovaná, ale následky zanedbania zálohy a následnej straty dát sú o to dramatickejšie. Našim zákazníkom ponúkame úplné riešenie zálohovania a obnovy dát, teda plné "disaster recovery".

Predídte preto strate dôležitých firemných, ale aj osobných  dát, zavinené živelnými pohromami, či chybou pužívateľa a to  pravideľným zálohovaním.

Zálohovanie je realizované na médium, ktoré je  zakryptované a teda nikto okrem zákazníka sa k dátam nedostane. Záloha môže byť uložená u zákazníka, či na Vami zvolenom mieste mimo oblasť pravideľnej zálohy, alebo na našich zabezpečených úložiskách.   

Neváhajte a začnite už dnes s nami riešiť zálohu vašich citlivých súborov, databáz, bankové aplikácie, emailovú komunikáciu, ale aj kopletné zálohovanie vašich serverov a podobne.